Kim jesteśmy?

Od ponad 65 lat firma SIMU służy klientom swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nasza firma jest wyspecjalizowana w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży napędów, systemów sterowania i akcesoriów do bram oraz osłon przeciwsłonecznych – oferujemy kompletne, niezawodne i innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla firm, producentów oraz instalatorów rolet, żaluzji, bram garażowych, sklepowych, magazynowych i przemysłowych.

Nawiązując więzi prawdziwie partnerskiej współpracy, rozmawiamy na co dzień z naszymi klientami, służąc im radą i zapewniając rozwiązania spełniające wszystkie ich potrzeby.

Wymiana informacji jako kluczowy element naszej działalności

Poprzez rozwój więzi wzajemnego zaufania z naszymi klientami, staramy się w najlepszy możliwy sposób analizować ich oczekiwania. Nieustanna wymiana informacji pomiędzy naszymi klientami, a zespołami sprzedaży, technikami i inżynierami naszej firmy umożliwia nam spełnienie wszystkich wymogów dotyczących aspektów technicznych i handlowych. Zaangażowanie w tej dziedzinie stanowi podstawę działalności marki oraz pracy zespołów SIMU.

Impression

sidebar-entreprise2

W roku 1959 opracowaliśmy pierwszy napęd rurowy do rolet!

W roku 1959 firma SIMU wynalazła pierwszy napęd rurowy do rolet – technologia ta wkrótce stała się rynkowym standardem. Od tego czasu wciąż rozwijamy i pogłębiamy naszą wiedzę oraz doświadczenia dotyczące rynku i działalności naszych klientów.

Dzięki ponad 65-letnim doświadczeniom, firma SIMU stanowi obecnie najbardziej cenioną markę zarówno na rynku francuskim, jak i międzynarodowym!

chiffres-01
chiffres-01
chiffres-01

75,9 mln euro

Obroty w roku 2015

50%

Obroty realizowane za granicą

260

Liczba współpracowników we Francji

chiffres-01
chiffres-01
chiffres-01

100

Liczba współpracowników na całym świecie

Ponad 15 mln

napędów SIMU sprzedanych i zainstalowanych na całym świecie

Ponad 90%

naszych klientów współpracuje z nami od ponad 10 lat!